Jen pro vaše oči - 100 IRIS STUDIÍ PŘÍPADŮ
na CD-ROM

Iridologická studie případů je interaktivní program na CD a slouží jako pomůcka při výuce iridologie. Frank Navrátil BSc. N. D světově uznávaným iridolog, přírodní léčitel a poradce pro výživu vytvořil tento program. Je to jedna z nejpropracovanějších studií konkrétních případů, které byly uvedeny na CD. Ať už jste iridolog nebo student, zjistíte, že toto CD vám přinese nesmírnou možnost získat zkušenosti se skutečnými případy, jejich zdravotními problémy a příčinami.

Frank Navrátil BSc. N.D. sestavil ze skutečných klientů obou pohlaví 100 interaktivních studií případů, které měl možnost analyzovat za svou mnohaletou a úspěšnou praxi v Evropě a Austrálii. Studie jsou vytvořeny z klientů s rakovinou, cukrovkou, ekzémy, zažívacími obtížemi, migrénami, vysokým krevním tlakem, alergiemi, záněty kloubů, astmatem a mnoha dalšími problémy. CD obsahuje 100 fotografií duhovek levého oka a 100 fotografií pravého oka. Iridologické studie byly vhodně rozděleny na kategorie modré oči, hnědé oči, muži, ženy, děti.

U každého klienta je vyznačeno zda jde o ženu, muže, má-li hnědé nebo modré oči a je určeno také jeho stáří.
Příklad: Muž Modré oči Věk 50 let
Klepnete-li na jakoukoliv studii, zobrazí se okno obsahující obrázek pravého nebo levého oka klienta, profil klienta, genetickou oční konstituci, znaky duhovky pro pravé a levé oko a přehled iridologického vyšetření.

Toto interaktivní CD umožňuje zmáčknutím tlačítka nasadit iridologickou tabulku na pravou nebo levou duhovku nebo označit zobrazené iridologické znaky v duhovce, takže máte možnost nejenom vidět znaky, které jsou přítomné v duhovce, ale také ve které oblasti duhovky se nacházejí. Také si můžete zvolit zvětšení nebo zaostření obrázku.

  • NAUČTE SE IRIDOLOGICKÉ STUDIE PŘÍPADŮ SNADNO DOMA A PODLE VLASTNÍHO TEMPA
  • VYUŽIJTE TOHOTO CD VE VAŠÍ IRIDOLOGICKÉ PRAXI JAKO PŘÍRUČKY
  • ROZŠIŘTE SI SVÉ ZNALOSTI V OBLASTI IRIDOLOGIE
 
Říčanech u Prahy, Purkyňova 1246, 251 01.