Digitální Fotografický System — Iridologie

PŘEHLED

Return to Health International - Digitální Fotografický Systém bylo navrženo a vytvořeno Frankem Navrátilem BSc. N. D., světově uznávaným iridologem, přírodním naturopatem a poradcem pro výživu. Zařízení na snímání duhovky bylo navrženo jako pomůcka pro ty, kteří se zabývají iridologií. Tato metoda je rychlá, efektivní a úsporná, umožňuje zachytit digitální snímky duhovky, jazyka a jiné druhy snímků.

Systém obsahuje vše potřebné pro zachycení digitálních snímků, dále stojánek s opěrkou pro čelo a nastavitelnou opěrku na bradu, halogenové světlo, videokameru CCD, makro čočku, která byla navržena speciálně pro lidské oko, na snímání jazyka atd. Kamera je namontována na pohyblivou desku, která umožňuje pohyb kamery nahoru, dolů, doprava, doleva, dopředu a dozadu a její naklánění. Naklánění umožňuje vyrovnávat nerovnosti povrchu stolu nebo nastavit další pomocné funkce pro zaostření obtížně snímatelných oblastí. Vodní váha je součástí držáku kamery a okamžitě měří vyvážení kamery. Součástí systému je také video capture software, které umožňuje spojení videokamery s přenosným počítačem nebo s osobním počítačem pomocí USB portu. Software zajišťuje, aby pomocí CCD videokamery byl zachycen snímek, který se dá po vyfocení zvětšit. Snímky zachytíte, zmáčknete-li tlačítko myši. Poté můžete provést rozbor snímku a to pomocí JPVO softwaru pro iridologii, můžete jej ukládat do paměti počítače nebo ihned vytisknout.

Zaostřovací systém

Hladká základna umožňuje uživateli, aby rychle pohyboval kamerou do správné výšky, z pravého oka do levého a dopředu a dozadu, aby zaměřil objekt. Kvalitní zaostření je zajištěno otáčením nastavitelné čočky. Hladká plocha umožňuje rychleji zaostřit objekt než kdyby jste pohybovali pákou. Tuto funkci obzvlášť oceníte u menších dětí, které neumí sedět v klidu.

Systém snímání fotografií

Tento systém obsahuje kompletní software na snímání fotografií, které snadno instalujete pomocí CD. Hardware je spojen s USB portem v zadní části osobního počítače nebo notebooku.

Software se spustí a na obrazovce můžete vidět snímaný objekt. Jakmile máte zaostřený objekt, jednoduchým stiskem tlačítkem myši můžete zachytit snímaný objekt.

Tento software také umožňuje různé úpravy objektu jako jsou například zaostření, barva, jas, ostrost, zvětšení, pojmenování a mnoho dalších funkcí. Fotografie mohou být uchovány v různých formátech jako je například JPEG, což usnadňuje přenos k dalších programům iridologického rozboru. Fotografie mohou být přímo vytištěny z tohoto programu. Doporučuje se mít kvalitní tiskárnu např. Epson nebo Canon.

Stojan

Stojan slouží jako opora pro základnu pohybující se do více směrů a pro montáž opěrky pro čelo a opěrky na bradu. Maximální stabilitu zaručují gumové proti skluzové nohy. Základna má hladké zaoblené hrany, aby bylo dosaženo maximální bezpečnosti.

Montáž opěrek pro čelo a bradu

Opěrka pro čelo a bradu se snadno připevňuje na stojan a je zabezpečena dvěma šrouby, které pevně zajišťují stojan. Rám je zkonstruován z odolného a odlehčeného hliníku. Opěrka na bradu je vyrobena z tuhého plastu, takže ji můžeme po každé analýze omýt. Může být nastavena nahoru nebo dolů a zafixována v určité poloze šroubem, aby stabilizovala spodní část hlavy a klient měl stále maximální pohodlí. Plastová opěrka pro čelo je také omyvatelná, je pohodlná, bezpečná a stabilizuje horní část hlavy během snímání fotografií. Obě opěrky umožňují snímat vysoce kvalitní fotografie a zároveň poskytují klientovi maximální pohodlí.

Halogenový zdroj světla

Nastavitelné halogenové světlo je připevněné ke kameře a umožní dostatečné nasvícení snímané duhovky, jazyka nebo jiných druhů snímků.

Mobilnost

Tento systém je daleko lepší než ty, které jsou v současnosti na trhu. Může být rozmontován během několika vteřin a vložen do kufříku. Je vyroben z odlehčeného materiálu, takže si jej můžete přinést tam, kde zrovna pracujete.

Stylový cestovní kufr

Uvnitř je digitální systém vždy chráněn před vibracemi a proti pohybu během cestování.

Záruční doba

Return to Health International - Digitální Fotografický Systém obsahuje šesti měsíční záruční lhůtu na kameru a video program a šestí měsíční záruční lhůtu na ostatní. Po uplynutí záruky výrobce zajišťuje placené opravy celkového systému.

Požadavky na systém:

Windows 98 / 2000 / XP /Vista
Osobní počítač s USB portem
Pentium -166 MMX nebo vyšší verze
Windows 98, kompatibilní zvuková karta s MCI driver
Display card support DirectDraw driver
Program pracuje v rozlišení 800x600 pixelů, hi-color nebo true color mode
Hard disk s rychlým procesorem a velkou kapacitou
CD ROM driver

Kontaktujte nás pro více informací.

 
Říčanech u Prahy, Purkyňova 1246, 251 01.