DIGITÁLNÍ FOTOGRAFICKÝ SYSTÉM PRO PROFESIONÁLY
Navržena iridologem pro iridology

+

Digitální fotografický systém pro profesionály je naše nejpopulárnější a nejkompletnější sada. Je navržena pro iridology profesionály, jež chtějí zachytit snímky duhovky oka a rovněž vyžadují profesionální software pro iridologickou analýzu, skenování, výrobu a tisk profesionální iridologické zprávy s doporučením. Tato sada neobsahuje počítač. Stačí se připojit pouze k vašemu počítači pomocí USB portu. Není třeba žádného dalšího elektrického zdroje. Potřebujete aplikaci Windows XP, Vista 7 nebo 8, USB a CD mechaniku.

  • Sada obsahuje přenosný digitální fotografický systém pro profesionály, stojan, nastavitelné světlo a brašnu na notebook; sada je navržena k pořízení a uchování snímků duhovky oka
  • Sada obsahuje software JPVO k provedení iridologické analýzy, vytvoření skenu a zprávy – jedná se o přední světový software v iridologii

PŘEHLED

Digitální fotografický systém pro profesionály byl navržen a vyvinut světově proslulým iridologem, naturopatem a klinickým odborníkem na výživu Frankem Navratilem, BSc. N.D. Iriskop je přístroj, který byl navržen pro studenty iridologie a také pro lékaře. Tímto způsobem je možné rychle, efektivně a úsporně pořídit digitální snímky duhovky v dobré kvalitě, aniž byste museli kupovat jiné přístroje, které jsou v současnosti na trhu a jejichž pořizovací cena je nejméně dvojnásobná.

Sestava obsahuje vše, co potřebujete k pořízení digitální fotografie (kromě počítače). Jeho součástí je stojan s oporou pro klientovo čelo a nastavitelnou opěrkou brady, digitální fotoaparát s vysokým rozlišením a makro čočkami vytvořenými pro detailní záběr lidské duhovky. Fotoaparát je připevněn na pohyblivý podstavec s monopodem, jež umožňuje fotoaparátu pohybovat různými směry - nahoru a dolů, dopředu a dozadu a také jej naklánět. Funkce naklánění umožňuje přizpůsobit se nestabilní ploše stolu nebo slouží jako dodatečná pomůcka při pořizování obtížně zachytitelných objektů. Součástí je také video software, jež spojuje pomocí USB portu digitální fotoaparát s notebookem nebo se stolním PC. Při pořizování fotografie se snímek zobrazí přímo na obrazovce počítače. Nedíváte se malým displejem jak je tomu v iridologii u většiny digitálních fotoaparátů. Stačí kliknout myší na tlačítko a  pořídíte snímek. Snímek je poté připraven k analýze, a to prostřednictvím iridologického softwaru dle vaší volby (doporučujeme JPVO software, který je součástí sady), snímek je uložen v paměti vašeho počítače nebo může být rovnou vytisknut na vaší tiskárně. Odpadá únavné a časově náročné stahování do počítače, jak je tomu u většiny iridologických fotoaparátů nabízených na trhu. Snímky máte ve svém PC bezprostředně po jejich pořízení.

ZAOSTŘOVÁNÍ

Posuvná základna umožňuje uživateli rychle pohybovat fotoaparátem do mnoha směrů - nahoru, aby mohl upravit výšku a poté jej upravit pro pravé a levé oko, dále dopředu nebo dozadu k zaostření objektu. Jemné doladění je dosaženo pomocí kolečko ostření na jednotce digitálního fotoaparátu.

ZACHYCENÍ SNÍMKU

Sada obsahuje software pro zachycení snímků, jehož instalace je snadná – CD stačí vložit do CD mechaniky a během několika minut je instalace dokončena. Sestava se připojí do USB portu v zadní části vašeho PC nebo notebooku.

Software se otevře na obrazovce vašeho počítače, z níž můžete přímo nahlížet na duhovku oka. Jakmile máte objekt zaostřen, nepohyblivé objekty jsou zachyceny jednoduchým stisknutím tlačítka myši nebo tlačítkem Snímek. Video software dále umožňuje řadu úprav týkajících se barvy, jasu, ostrosti a mnoha dalších funkcí. Snímky lze uložit v mnoha různých formátech včetně JPEG nebo BMP. Ty umožňují snadné přesouvání dalších programů pro iridologickou analýzu jako je například JPVO software. Snímky mohou být také ihned vytištěny na vaší tiskárně.

STOJAN

Stojan slouží jako opora pro základnu a montáž opěrek čela a brady. Gumové a protiskluzové nohy zajišťují maximální stabilitu. Kulaté hladké hrany zajišťují maximální bezpečnost báze.

OPĚRKA ČELA A BRADY

Opěrku čela a brady lze snadno připevnit na stojan, obě jsou pevně zajištěny dvěma uzamykatelnými šrouby. Rám je vyroben z trvanlivého a lehkého hliníku. Opěrka brady je vyrobena z tvrdé umělé hmoty – je snadno omyvatelná a tím je zajištěna po každém klientovi čistota jejího povrchu. Výšku opěrky lze měnit a uzamknout do pozice pomocí uzamykatelného šroubu, tak aby byla stabilizována spodní část hlavy a zároveň klientovi zajištěno maximální pohodlí. Umělohmotnou opěrku čela lze také omývat, je vytvarována tak, aby byla bezpečná a pohodlná a zajistila během zachycení snímku stabilitu horní části hlavy. Opěrka čela v kombinaci s opěrkou brady poskytuje maximální pohodlí a stabilitu pro nepřetržité zachycení vysoce kvalitních snímků.

LED OSVĚTLENÍ

Sada obsahuje dvě vnitřní nastavitelné LED osvětlení. Ty zajišťují maximální světlo pro zachycení snímků duhovky oka a nastavitelný tlumič světla. Není třeba měnit žárovky.

PŘENOSNOST

Tato sestava je zdaleka nejpřenosnější a nejkompaktnější na světovém trhu. Lze ji složit během několika vteřin naplocho a uložit do cestovní brašny. Její lehká konstrukce umožňuje majiteli cestovat za prací do jakékoliv destinace. Jelikož funguje prostřednictvím USB portu, není potřeba dalšího elektrického zdroje a dá se použít kdekoliv na světě. Báze sestavy má přibližnou velikost listu papíru formátu A4 a vejde se i do těch nejtěsnějších míst.

STYLOVÁ CESTOVNÍ BRAŠNA

Sada obsahuje stylovou brašnu s rukojetí, je vhodná pro pracovní cesty. Celá sestava a brašna váží pouhá čtyři kila.

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ I MANIPULACE

Sestavu lze složit asi za minutu. Prvotní instalace video softwaru do CD mechaniky vašeho počítače trvá pouze několik minut. Jakmile je provedena tato instalace, stačí, abyste sestavu připojili do USB portu vašeho počítače a můžete ihned začít pořizovat digitální fotografie.

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

Na digitální iriskop Navratil © Return to Health je poskytována 12 měsíční mezinárodní záruční lhůta, zahrnující instalaci, díly a práci. V případě nefunkčnosti některé části ji pošlete na naši adresu a my ji zdarma opravíme nebo pošleme novou v rámci záruční lhůty. Po skončení záruční lhůty nabízíme plnou servisní podporu.

SPECIFIKACE VÝROBKU:

Obrazový snímač: 1/4" (5:4)
Zvětšení: 10-30 ×
Rozlišení: Max. 1280×1024
Vyvážení bílé: automaticky
Doba expozice: automaticky
Osvětlení: 2 bílé nastavitelné LED
Elektrický zdroj: 5V DC z USB portu (není potřeba žádný další externí zdroj)
Video software
Stojan a nastavitelná opěrka pro bradu s monopodem na pohyblivém podstavci
Velikost digitálního iriskopu (složeného): délka 23cm, šířka 18cm, výška 48cm

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY:

Operační systém: Windows XP/Vista nebo Windows 7/8

Procesor: Pentium IV 1.0G, Celeron nebo AMD Athlon

Mechanika CD-ROM

USB 2.0 port

256MB RAM

100MB na disku nebo více

Grafická karta: 16-bit


Snímek pořízený iriskopem


Snímek pořízený iriskopem

 
Říčanech u Prahy, Purkyňova 1246, 251 01.